Medya

Cüneyt Özdemir, dizi eleştirmenliğine soyundu…Netflix dizisi 50m2’yi topa tuttu

Gazeteci Cüneyt Özdemir son günlerde dizi sektörüne yönelik açıklamalarıyla gündemde… Haber Global ekranlarında Tolga Candaş Işık’a kısa dizi çekeceğini söyleyen Özdemir, şimdilerdeyse Netflix’in yerli dizisi 50m2 için yaptığı açıklama ile gündemde. Özdemir, 50 m2 dizisini adeta topa topa tuttu.

Netflix’in yeni dizisi 50m2 yayınlanır yayınlanmaz gündem oldu. Burak Aksak’ın kaleminden çıkan 50m2 Cüneyt Özdemir’in tepkisiyle de sosyal medyada konuşulmaya başlandı.

Başrolünde Engin Öztürk’ün olduğu 50m2 yayınlandı. Dizinin senaristliğini komedi dizi ve filmlerinden tanıdığımız Burak Aksak yapıyor.

Netflix’in yeni dizisi 50m2 yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada da konuşulmaya başladı. Cüneyt Özdemir’in de gündeminde 50m2 dizisi vardı. Özdemir Netflix’i ve diziyi adeta topa tuttu

Özdemir paylaşımında “Netfiiks’i tebrik ederim, 50 metrekare adında bu kadar berbat bir hikayeyi kabul etmek, uydurukça neredeyse ‘karikatür’ seviyesinde çekmek ve gururla yayınlamak! Ya akıl tutulması ya da işin içinde başka ‘duygusal’ bağlantılar var. Bakın bu da yeni bir aşama… Üzücü!” yorumunda bulundu.

Cüneyt Özdemir, son günlerde dizilere olan ilgisiyle dikkat çekiyor. Özdemir Haber Global ekranlarında Tolga Candaş Işık’ın programına katılmış ve kısa dizi çekeceğini söylemişti. Özdemir’in bu olayın akabinde 50m2 dizisi ile ilgili yaptığı açıklama Cüneyt Özdemir’in dizi eleştirmenliğine mi soyundu yorumlarına neden oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu