Medya

Cüneyt Özdemir’in Ekşi Sözlük yazarlarıyla imtihanı… “Kırmızı fularlı kız”ı bile sordular?

CNN Türk’te 5N1K programını yapan Cüneyt Özdemir, Ekşi Sözlük yazarlarının sorularını cevap verdi. Gündemdeki konulara da cevap veren Cüneyt Özdemir, İsmail Küçükkaya ve Muharrem İnce arasında yaşanan mesaj trafiğinde kimin haklı kimin haksız olduğu konusunda da değerlendirme yaptı.

CÜNEYT ÖZDEMİR’İ TERLETTİLER

Özdemir, “Muharrem İnce o mesajı sana yazsa yayınlar mıydın?” şeklindeki soruya “Muharrem İnce’nin yazdığı haberdir” diye konuştu. Olayın bu yönünün tartışılmayacak kadar açık olduğunu kaydeden Özdemir, olayda asıl sorgulanması gereken konunun gazeteci ile siyasetçi arasındaki ilişkinin niteliği olduğunu ifade etti.

“YURT DIŞINA NEDEN KAÇTINIZ!”

“Yurt dışına neden kaçıp gittiniz? şeklindeki bir soruya da cevap veren Özdemir, birbirinden zorlu sorulara muhatap oldu.

Soru cevap bölümünde Gezi olayları sırasında kırmızı fularlı kız olayının sorulması dikkatlerden kaçmadı. Cüneyt Özdemir, bu ilginç soru karşısında kendisini savundu. Cüneyt Özdemir’in bu gibi  bazı zorlu sorular karşısında soğukkanlılığını kaybetmemeye çalıştığı görüldü.

İşte, Cüneyt Özdemir’in Ekşi Sözlük yazarlarının birbirinden zorlu soruları karşısındaki o imtihanı:

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu