Medya

Cüneyt Özdemir’in skandal videosuna sosyal medyadan tepki var

Ahmet Şık ile yaptığı tartışmayla şu sıralar gündem olan Cüneyt Özdemir’in eski bir videosu gündeme geldi. Cüneyt Özdemir’in toplu taşıma aracında yaşadığı olay ve bunu anlatış biçimi, üslubu ve tarzıyla  tepki çekti. Sosyal medya Twitter’dan videoya tepki gösterenlerin sayısı hayli fazlaydı.

Son günlerde gazeteci ve milletvekili Ahmet Şık’la yaşadığı tartışmayla gündeme gelen Cüneyt Özdemir’in eski paylaşımları sosyal medyada gündem oluyor. CNN Türk ekranlarında 5N1K programını uzun süre yaptıktan sonra yönünü sosyal medyaya çeviren Cüneyt Özdemir, Youtube kanalından ilginç bir itirafta bulundu.

Toplu taşımada başına gelen olayı anlatan Özdemir’in olayı anlatırken yüzünün aldığı şekil ve kullandığı ifadeler sosyal medyada yoğun tepki çekti. Özdemir olayı anlatırken gülerek ‘Kadınlar dedi ki yaslarsa Cüneyt Özdemir yaslasın’ sözleri gündem oldu.

Oyuncu Bülent Emrah Parlak da Cüneyt Özdemir’e tepki gösterenler arasındaydı.

İşte Özdemir’in başından geçen yüz kızartıcı olayla ilgili kullandığı ifadeler:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu