Medya

Cüneyt Özdemir’in YouTube başarısı parmak ısırtıyor…Ali Babacan yayınında anlık izleyici rekoru kırdı

YouTube platformunu en iyi kullanan gazetecilerin başında kuşkusuz Cüneyt Özdemir geliyor. Özdemir’in dünkü YouTube canlı yayınında Ali Babacan’ı konuk aldığı yayının anlık 86 bin 500 kişi tarafından izlenmesi dikkatlerden kaçmadı. Cüneyt Özdemir’in 1 saat olarak planlanan yayını yoğun ilgiden dolayı 2 saate çıkarması ise dikkatlerden kaçmadı.

CÜNEYT ÖZDEMİR’DEN BAŞARILI YOUTUBE PERFORMANSI

Televizyon kanallarının yerini giderek dijitale bıraktığı bir ortamda Cüneyt Özdemir, Ali Babacan ile yaptığı yayın ile gündeme oturdu. Canlı yayını anlık izlenme sayısında rekor kıran Cüneyt Özdemir, anlık olarak 86 bin 500 kişiyi bularak yeni bir başarını altına imza atmış oldu.

Canlı yayında da bu konuya değinen Cüneyt Özdemir’in yayını dijitale geçişin de en önemli göstergesiydi. Dünkü canlı yayının videosu 900 bin görüntülenmeye dayandı.

Cüneyt Özdemir, Ali Babacan’ı konuk aldığı canlı yayında yaptığı açıklamada genelde canlı yayınlarını anlık izleyen sayısının bin-2 bin olduğunu söyledi. Oysa dünkü yayında anlık 86 bin 500 rakamına ulaşılması sık görülebilen bir durum olmadığı biliniyor.

Canlı yayında Cüneyt Özdemir, yıllardır kamera karşısında olmasının verdiği rahat tavrıyla dikkat çekerken Babacan’a cesur ve zorlu sorular yönelterek de iyi bir gazetecilik örneği sergiledi.

 

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı