Medya

Cüneyt Özdemir’in Youtube manevraları…İstanbul seçimiyle ilgili sözlerine kimse anlam veremedi

Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalı için çektiğini videosunda seslendirdiği İstanbul seçimleriyle ilgili iddiası izleyenleri şaşırttı. Ünlü programcının iddialı çıkışının ardından işi makaraya alması dikkatlerden kaçmadı.

CNN Türk’te program yapan Cüneyt Özdemir’den yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili ilginç iddia geldi. Videosunda önce İstanbul seçimlerinin ertelenebileceğini söyleyen Özdemir’in sözlerinin devamında  işi alaycı bir tavra dönüştürmesi garip karşılandı.

AMAÇ YOUTUBE ABONE SAYISINI ARTTIRMAK MI?

Cüneyt Özdemir, Youtube kanalını öne çıkarmak için adeta elinden geleni ardına koymuyor. Özdemir, bu kez yayınladığı bir videoda İstanbul seçimlerini değerlendirdi. Videosunda tuhaf bir iddiada bulunan Özdemir arkadaşlarına 23 Haziran seçimlerinin ertelenebilme ihtimalinin olduğunu söylediğini ve onların da çok şaşırdığını anlattı.

Özdemir İstanbul seçimlerini değerlendirirken arkadaşlarına seçimler ertelenirse ne olur diye sorduğunu, onların da ‘bir şey mi biliyorsun’ sorusun karşılık ‘’yok kardeşim 29 yıllık gazeteciyim sadece gördüğümü söylüyorum’’dediğini aktardı.

ÖNCE İDDİA ETTİ SONRA İŞİ MAKARAYA VURDU

Konuşmasıyla kafaları karıştıran Özdemir ”abi burası Türkiye taş düşebülü, ayı çıkabülü’’ sözleriyle daha sonra işi makaraya vurdu. İddialı açıklamanın ardından ipe un seren Özdemir, şunları söyledi:

“SADECE GÖRDÜĞÜMÜ SÖYLÜYORUM”

Mesela seçimler ertelenirse ne olur? Dediler ki bir şey mi biliyorsun? Yok kardeşim 29 yıllık gazeteciyim sadece gördüğümü söylüyorum yani. Seçimler ertelenirse şaşırmam. Niye ertelenebilir? Abi burası Türkiye taş düşebülü, ayı çıkabülü…Her şey olabilir yani. Biz şimdi 23 Haziran seçimlerine bugünün gözüyle bakıyoruz. Daha bir ay var neler olur neler.

BEN DE SİZE SORUYORUM!

Ertelenirse ne olur ben bilmiyorum. Ben de size soruyorum. Bir şey bildiğimden değil. Mesela diyelim bir şey oldu ne oldu bilmiyorum da dediler ki seçimleri erteliyoruz. Ne zamana?

HER ŞEYİN OLABİLME İHTİMALİNİN OLABİLDİĞİ BİR ÜLKEDEYİZ

İşte çıkmaz ayın perşembesine erteliyoruz. Ne oluyor o zaman? Bilmiyorum her şeyin olabilme ihtimalinin olabildiği bir ülkedeyiz. Cem Yılmaz’la Devlet Bahçeli’nin polemiğe girdiği bir ülkede yaşıyoruz.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı