Sosyal Medya

CZN Burak Instagram’ın tarihine geçti…İlk Türk oldu

Instagram, 340 milyon takipçisinin bulunduğu resmi hesabından ‘CZN Burak’ lakaplı Burak Özdemir’in videosunu paylaştı. Sosyal medyada yayınladığı yemek videolarıyla tanınan Burak Özdemir, sosyal medya Instagram’ın paylaştığı ve takip ettiği ilk Türk oldu.

Bazılarına itici bazılarına da sempatik gelen bir gülümsemeye sahip olan ‘CZN Burak’ lakaplı sosyal medya fenomeni Burak Özdemir, corona virüs salgını nedeniyle vaktinin büyük bir kısmını evinde geçiriyor.

Evinde de yemek yaptığı yaptığı videoları paylaşan ünlü işletmeci, Instagram’ın dikkatini çekmeyi başardı.

Burak’ın soğan doğradığı videoda, “CZN Burak ile doğrama 101′ notu yer alıyordu.

Öte yandan 340 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabı, son dönemde koronavirüs nedeniyle yaptığı insani yardımlarla gündeme gelen CZN Burak’ı takip etmeye başladı.

Burak Özdemir, coronma virüs tedbirleri kapsamında sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyacını karşılamak için harekete geçti.

Restoranlarındaki 2,5 ton sebze ve 1 tona yakın bakliyatların vatandaşlara ulaştırılmasını isteyen CZN Burak ve ekibi, özenle gıda kolilerini hazırladı.

Hazırlanan yardım kolileri araçlara yüklenerek CZN Burak ve ekibi tarafından yüzlerce yaşlı vatandaşa dağıtıldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu