Dacia Sandero Fiyat Listesi Ağustos 2023! Dacia Sandero Güncel Fiyatları

Otomobil piyasası, küresel ve bölgesel faktörlere bağlı olarak hareketli bir seyir sürdürmeye devam ediyor. Bu çerçevede, geçtiğimiz süreçte döviz kurlarında yaşanan artışa paralel olarak otomobillerin fiyatlarında artışlar meydana geldi. Araç sahipleri ve otomobil almayı düşünen kişiler de ağustos ayında otomobillerin güncel fiyatlarına dair araştırmaları sürdürüyorlar. Bu kapsamda, teknik özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken Dacia Sandero modelinin güncel fiyatları da merak ediliyor. Dacia, resmi internet sitesi üzerinden yayınladığı liste ile birlikte, Sandero modelinin güncel fiyatlarına dahil bilgi verdi.

Dacia Sandero Ağustos 2023 Fiyat Listesi

22 Ağustos itibari ile Dacia’nın resmi internet sitesinde yer alan fiyat listesine göre Sandero’nun ve Sandero Stepway’in güncel fiyat listeleri şekilde:

Sandero Essential Tce 90 bg CVT: 890.000 TL
Sandero Stepway Essential Stepway Tce 90 bg: 874.000 TL
Sandero Stepway Essential Stepway Eco-G 100 bg: 908.000 TL
Sandero Stepway Essential Stepway Tce 90 bg CVT: 920.000 TL
Sandero Stepway Expression Stepway Tce 90 bg CVT: 971.000 TL
Sandero Stepway Extreme Stepway Tce 90 bg CVT: 1.001.000 TL

Ağustos ayi itibariyle Dacia’nın resmi internet sitesinde yer alan listeye göre Dacia Sandero modelinin fiyat listesi 1 milyon TL seviyesine kadar ulaşırken, söz konusu otomobille ilgili araştırmalar da hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Sandero serisine ve Dacia’nın diğer otomobil modellerine dair detaylı bilgi edinmek ve güncel fiyat listelerini ulaşmak isteyen kişiler Dacia’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir