SporSpor TV

Dağıstanlı dövüşçü Nurmagomedov, Müslümanlara terörist diyen McGregor’a kafesi dar etti

Dün gece UFC hafif siklet unvan maçın büyük bir heyecana sahne oldu. Rakibini perişan eden Dağıstanlı dövüşçü Khabib Nurmagomedov, maç öncesi Müslümanlar için ağır hakaretler içeren açıklamalarda bulunan Conor McGregor’ıa kafese dar etti. Nurmagomedov, rakibini yendikten sonra kafesi aşarak rakibinin arkadaşına saldırması maçın en ilginç görüntülerini oluşturdu.

YÜKSEK TANSİYONLU MAÇ İZLEYİCİYİ EKRANA BAŞLADI

Müslüman olduğu için ona terörist diyen McGregor’a karşı, Khabib maçtan önce “Elhamdülillah, biliyorum elhamdülillah dememden hoşlanmıyorsunuz, elhamdülillah, yarın akşam sizin çocuğunuzu paramparça edeceğim.” şeklinde konuşmuştu.

Conor Anthony McGregor, İrlandalı karma dövüş sanatları ustası olarak biliniyor. Eski UFC tüy siklet ve hafif siklet şampiyonu olan McGregor MMA kariyerine 2008’de başladı. 2012’de Cage Warriors organizasyonunda tüy siklet ve hafif siklet şampiyonluğunu aynı anda yaşadı.

https://youtu.be/CZiWm40mg7Q?t=1110

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu