Dijital PlatformlarFragmanlarMedyabey TV

Damini suçsuz olduğunu ispatlayabilecek mi? Kördüğüm (10. bölüm özet ve fragmanı)

Başrollerini Tina Dutta ve Rashami Desai’nin paylaştığı Kördüğüm’ün bu bölümünde Tapasya’nın doğum gününe gelen zengin arkadaşları İçça ile dalga geçip onu dışlarlar. Kızının gördüğü muameleye çok üzülen Damini, çaresizdir.

Kördüğüm 10.Bölümünde neler yaşanacak? (16 Ağustos Çarşamba) 

Tapasya’nın doğum günü için anne ve babası büyük bir parti hazırlar. Partiye İçça’yı da davet eden Tapasya, en çok onun elleri ile yaptığı kolyeyi beğenir. Ancak Tapasya’’nın diğer arkadaşları hizmetçi kızı ile oynamak istemez ve İçça’nın kıyafetleri ile dalga geçerler. Tapasya, İçça’yı herkese karşı korumaya çalışsa da İçça’nın kalbi kırılır. Partiye gelen misafirlerden biri Damini’yi kendi evinde vereceği davet için tutmak ister. Büyükanne Damini’ye sormadan bu isteği kabul eder. Damini hizmetçilik yapmak için gittiği evde hırsızlıkla suçlanır. Evin hanımı kaybolan bileziklerini Damini’nin çaldığını iddia eder ve onu polise verir. Damini suçsuzluğunu kanıtlayabilecek mi?

Başka dünyalara ait iki arkadaşın sürükleyici öyküsü ‘’Kördüğüm-Uttaran’’ her gün 16:00’da Kanal 7’de…

https://www.youtube.com/watch?v=FmC0FuDgOF8

Künye:

Orijinal Adı: Uttaran

Yapım Yılı:2008-2015

Yönetmen:Nandita Mehra

Senaryo:Mitali

Oyuncular:Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Nandish Sandh, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Pragati Mehra, Pyumori Mehta, Pratima Kazmi, Vaishali Thakkar, Aron Singh Sharma

Dil:Hintçe

Ülke:Hindistan

Tür:Romantik- Drama

Kördüğüm’de bugün Lala İçca’ya zarar veriyor (özet ve fragman)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu