İnternetMagazin

Danla Biliç ve Kerimcan Durmaz’dan Enes Batur’a suçlama

Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz, Enes Batur’la birlikte çocukları kötü yönde etkilediklerine dair eleştiri almış hatta haklarında savcılığa şikayette bulunulmuştu. Danla Biliç ve Kerimcan Durmaz ikilisi kendilerine  gelen eleştirilere YouTube kanallarında cevap verdiler. İki isim de çocuklara kötü örnek olma konusunda Enes Batur’u suçladı.

FENOMENLER BİRBİRLERİNE GİRDİ

Hatırlanacağı gibi Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Enes Batur ve Danla Bilic hakkında ‘çocuklara kötü örnek oluyorlar’ gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu.

Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz çocukları kötü yönde etkilediklerine dair gelen yorumlara YouTube kanallarında cevap verdiler.

‘BİZ DEĞİL ENES BATUR ZARAR VERİYOR’

Danla Bilic ve Kerimcan, Enes Batur ile kıyaslanmalarını doğru bulmadıklarını, Enes Batur’un küfürlü söylemlerinin çocuklara zarar verebileceğini ama kendilerinin bu şekilde davranmadıklarını söyledi.

DANLA BİLİC: “BİZİM SUÇUMUZ DEĞİL”

Danla “10 yaşındaki çocuk bizi izliyorsa bu ailenin suçu” dedi. Kerimcan bu cümleyi onaylayarak ailelerin daha bilinçli olmalarını ifade eden bir yorumda bulunarak tablet, telefon gibi teknolojik aygıtların çocukların ellerine tutuşturulmaması gerektiğini ifade etti.

İkilinin açıklamalarına hayranlarından destek geldi. Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz’ın takipçileri, ikiliyi haklı bularak, ‘5 yaşındaki çocukların YouTube’da ne işleri var’ yorumunu yaptı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu