Magazin

Danla Biliç yeni lüks jipiyle Nişantaşı’nda gövde gösterisi yaptı

Instagram ve YouTube fenomeni Danla Bilic geçtiğimiz günlerde Enes Batur itirafıyla dikkat çekmişti. Nişantaşı’nda yeni cipine binerken görüntülenen Bilic yeni açıklamasında “Şakalaşıyoruz, gülüp geçsinler” dedi.

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic geçtiğimiz günlerde Enes Batur’un yıllardır kendisine aşık olduğunu söylemişti. Nişantaşı’nda görüntülenen Bilic Enes Batur’la ilgili açıklaması için “Yeterince konuştum. Şakalaşıyoruz, gülüp geçsinler. Enes’imle neden ciddi kavga edelim?” dedi.

Öte yandan Danla Bilic, lüks cipiyle dikkat çekti.

Danla Bilic, son dönemde kendisine aşık olduğunu iddia ettiği meslektaşı Enes Batur’un izinden gidiyor. Batur’un geçtiğimiz günlerde 1 milyon 350 bin TL’lik BMW I8 model aracıyla gündeme gelmesinden sonra Bilic de önceki gün Nişantaşı City’s’de milyonluk Mercedes model cipiyle objektiflere takıldı.

Snob Magazin’in haberine göre; Bilic, “Kazandığım parayla aldım. Kendi aracım” dedi. Cadılar Bayramı kostümü almak için dışarı çıktığını belirten Bilic, “YouTube kanalım için özel bir çekim yapacağım. Ya da fotoğraf çekimi de olabilir. O yüzden kıyafet bakıyorum” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu