Magazin

Danla Biliç’ten estetik itirafları…Nerelerine estetik yaptırdı?

Hakkında Savcılığa yapılan şikayetler nedeniyle sıkıntılı günler yaşayan Youtuber Danla Biliç, TV8’de Eser Yenenler’in sunduğu EYS Show’a katıldı. Programda ilginç açıklamalar yapan Danla Biliç, yüzündeki estetik operasyonlarını anlattı.

DANLA BİLİÇ’İN YÜZÜNDE DOLGU VAR

Eser Yenenler’in estetikli misin şeklindeki sorusu üzerine Danla Biliç burnunda dolgu olduğunu itiraf etti. Dudağında da dolgu olduğunu söyleyen Biliç, daha sonra dudağındaki dolguyu çıkardığını ifade etti.

Burnunda köprü olduğunu anlatan Biliç dolgu ile burnunu düzleştirdiğini söyledi. “Dudağımdaki dolgu çok büyüktü erittirerek çıkarttırdım” diyen Biliç, kilo verdikten sonra dudağının büyük gözükmesi nedeniyle bu işlemi yaptırdığını anlattı.

DAHA ÇOK DOLGU TERCİH EDİYOR

Bunun dışında elmacık kemiklerinde de dolgu olduğunu paylaşan Biliç, “çok az da çeneye dolgu koydurmuştum” şeklinde konuştu.

“Ama kalıcı şeyler değil bunlar…O nedenle biz estetikliyiz demiyoruz” diyen Biliç, dolgunun 6 aylık olduğunu sonrasında eridiğini anlattı.

Danla Biliç, 6 ayda bir dolguları yenilemeye devam edeceğini söyledi. Biliç, Yenenler’in sorusu üzerine 24 yaşında olduğunu hatırlattı.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu