MagazinYoutube

Danla Biliç’ten takipçilerini endişelendiren bağımlılık itirafı

Ünlü sosyal medya fenomeni Danla Biliç, son videosunda yaptığı faş bir itirafla takipçi ve hayranlarını endişelendirdi. Danla Biliç, son videosunda kendisine gelen soruları cevapladı. Bir soruya cevap verirken, alkole karşı zaafı nedeniyle alkolikliğe doğru gittiğini söyledi. Danla Biliç, alkol aldığı zaman hırçınlaştığını da anlattı.

“DANLA BİLİÇ: BAĞIMLILIĞA DOĞRU GİDİYORUM”

Ünlü fenomenlerden Danla Biliç, yaptığı flaş itirafla gündemde. Son videosunda kendisine gelen “Hayatında kendini en rezil hissettiğin an hangisiydi? şeklindeki bir soruya dobra dobra cevap veren Biliç, “Dün geceydi” dedikten sonra alkolle başının nasıl derde girdiğini anlattı.

“PSİKOLOJİN BİRAZ SARSILMIŞ”

“Ben bu aralar büyük bir alkol problemi yaşıyorum. Bağımlılığa doğru giden bir problem.” diyen Biliç, sevenlerini ve takipçilerini endişelenmesine neden oldu. Biliç’in alkol aldıktan sonra takside yaşadığını anlattığı olayları hatırlamadığını söylemesi de videonun ilginç bölümlerinden birini oluşturdu.

Bir takipçinin videonun altına yazdığı yorumda “Danla psikolojin biraz sarsılmış gibi, her cevabında asabice yanıt veriyorsun. Alkolü bırak demek kimsenin haddi değil ancak azaltarak uzaklaşman yararına olabilir..” ifadesini kullanması dikkatlerden kaçmadı.

İşte, Danla Biliç’in son çektiği YouTube videosunda alkol bağımlılığına doğru gidişini anlatan o anlar:

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu