Magazin

Dava edilen iç mimar tarafından Ece Erken’in banka hesabına haciz

Evini dekore ettikten sonra yaşanan sancılı süreçte ünlü sunucu Ece Erken’e iç mimar Jale Barahya tarafından dava açılmıştı. Görülen dava sonucunda mahkeme, Ece Erken’i haksız bulmuş ve ünlü sunucuya iç mimara ödenmek üzere tazminat cezası vermişti.

ECE ERKEN’E HACİZ ŞOKU

Mahkeme sonrası gelişen olaylar yeni bir boyut kazandı. 40 yaşındaki sunucunun banka hesabına haciz konulduğu haber veriliyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Ece Erken, “Kandırıldığımı düşünüyorum” dedi.

Ece Erken, evini dekore ettirmek için anlaştığı iç mimar tarafından mahkemeye verildi. Show TV Haber’den Hazan Kutsal’ın haberine göre, 40 yaşındaki sunucunun banka hesabına haciz konuldu. Ece Erken, eski komşusu olan iç mimar tarafından kandırıldığı ifade ederek, “Anlaştığım paranın üstüne para isteniyor. Kandırıldığımı düşünüyorum” ifadelerini kullanması dikkat çekti.

“BEN O PARAYA EV ALIRIM!”

Ece Erken, “Şu an bankadaki 300 bin TL civarındaki parama haciz konuldu. Mağdur olan benim.Güvendiğim insanların bu şekilde kötü niyetli çıkması beni çok üzüyor. 200 bin TL’ye yakın ödeme yaptım. Evde oturduktan sonra kapım çalındı. ’60 bin TL daha verirsen anlaşırız’ denildi. Şu an benden istenen para 500 bin TL, ben o paraya ev alırdım” dedi.

‘DAVAYI BEN KAZANDIM’

Görülen dava hakkında konuşan Jale Barahya ise, “Dava açtım ve haklı bulundum. İki bilirkişi beni haklı buldu. Davayı ben kazandım. Şu an temyizde” diye konuştu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu