Magazin

Davut Güloğlu Sıla’ya dava açtığını hangi iddialı sözlerle duyurdu?

Sıla Yenikapı mitingine katılmayıp ben şovun içinde olmam diye tepki verince Davut Güloğlu’nun hışmına uğramıştı. Sıla da Güloğlu’nın kullandığı bir ifade nedeniyle hakaret dava açmıştı. Geçtiğimiz günlerde konuyla ilgili savcılığa ifade veren Güloğlu, kendisinin de Sıla’ya dava açacağını dile getirmişti. Davutoğlu, dediğini yaptı ve Sıla’ya karşı dava açtı. Haberi sosyal medya hesabından duyuran Güloğlu, Sıla’nın sözlerini üzerine alınmasına bir anlam veremediğini ifade etti.

DAVUTOĞLU SILA İÇİN İDDİALI İFADELER KULLANDI

Davut Güloğlu’ndan Sıla’ya karşı hamle geldi… Sıla’nın, kendisine hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulunduğu Davut Güloğlu’ndan karşı hamle geldi.

Davut Güloğlu, Sıla’ya dava açtığını sosyal medya hesabından böyle duyurdu:

NEDEN BÖYLE BİRŞEY YAPTIĞINI ANLAYAMIYORUM

“Benim ifadelerimde son sözüm röportaj da izlendiği üzere Vatanına hizmet etmeyen diyerek başlıyordu. Beni bu sözüm üzerinden şikayet ederek dava açan Sıla’nın bu sözlerimi üzerine alarak kendini hainlerin arasına katması anlamına geliyor. Neden böyle bir şey yaptığını anlayamıyorum. Lakin röportaj da söylediğim gibi bu camia içinde herkesin nerelerde ve kimler için hizmet edip çalıştığını çok iyi biliyorum. Biz vatan, millet ve İslam sevdamızı her şeyden üste tutmaya devam edeceğiz. Konumumuz ne olursa olsun halk için Allah için devlet için Aşk için haykırmaya devam edeceğiz. Bu yüzden Hakkın yolunda hak için söylemiş olduğum sözlerimden asla geri adım atmayacağım. Bu sebepten sanatçı Sıla’ya karşı herhangi bir şahsi kastım olmaksızın, sarf ettiği sözler için dava açtık. Milyonların bu topraklara düşman olanlara karşı buluştuğu Yenikapı mitingine şov diyenlerin niyetlerini ortaya çıkaracak ve gazetelerde televizyonlarda yaptıkları gibi sözlerinin anlamını değiştirmek ve yahut kıvırmak yerine mahkemede asıl niyetlerini Millet için öğreneceğim. Allah yar ve yardımcınız olsun. ”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu