Gündem

Defne Samyeli Atatürk Havalimanı’nda yaşadıklarını anlattı

Defne Samyeli, dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı’nda meydana gelen ve 36 kişinin hayatını kaybettiği 147 kişinin de yaralandığı saldırıdan son anda kurtulduğunu açıkladı. Samyeli,  bu sabah yeniden gittiği havalimanından izlenimlerini paylaştı.

“KURTULDUĞUMUZ İÇİN SEVİNEMEDİM”

Sosyal medya hesabından yaşadıklarını anlatan Defne Samyeli, Instagram hesabından yayınladığı mesajında, “Kurtulduğumuz için şükretmekle birlikte sevinemedim; Hayatını yitiren insanlarımız ve şehit polislerimiz için, ülkemizin içinde olduğu bu durum için sabaha kadar gözyaşı döktük. Hele o kahraman polisler. Onlar olmasaydı çok daha büyük bir kayıp yaşanacaktı.” diye yazdı.  Samyeli, bu sabah mecburen yeniden alanda olduğunu belirterek:

“Havaalanındaki görevliler, dün bazı arkadaşlarını kaybetmiş olmalarına, sabaha kadar üst düzey görevli karşılamak için burada bulunmalarına rağmen soğukkanlı bir şekilde görevlerini yapıyorlar. Her şey belli bir düzen, insanlar sorumlu bir yas havası içinde” olduğunu kaydetti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu