ManşetYerli Dizi

Defne Samyeli hangi dizide oynayacak?

Kurtlar Vadisi Pusu popüler ismi kadrosuna kattı. Kanal D’nin reyting rekortmeni dizisi “Kurtlar Vadisi Pusu”nun oyuncu kadrosuna ünlü bir ismi kattı. Haber spikeri Defne Samyeli, yeni sezondan itibaren Kurtlar Vadisi Pusu’da oynayacak.

Destekten TR

Uzun dönem haber sunuculuğu yapan Defne Samyeli, en son Fox TV’de yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı adlı dizide oyuncu olarak ekrana gelmişti.

Destekten TR

Defne Samyeli, dizide inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep’i canlandıracak.

Destekten TR

Hürriyet’in haberine göre Defne Samyeli, “Kurtlar Vadisi Pusu popülaritesi, etkisi ve istikrarıyla sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde fenomen olmuş bir marka. Kurtlar Vadisi Pusu ekibini dizi ilk doğduğu gün tanımıştım. Dolayısıyla ilk günden yükselişine tanıklık ettiğim için ayrıca duygusal bağımın olduğu bir proje. Necati Şaşmaz’ın bana canlandırmam için önerdiği karakteri duyunca hiç düşünmeden ‘evet’ dedim. Zeynep, yıllardır oynamayı istediğim, çocukluğumdan beri hayal ettiğim bir karakter. Duygum, bilgim, birikimim ve emeğimle Kurtlar Vadisi Pusu’ya en verimli şekilde katkıda bulunmak için heyecanlıyım” açıklamasını yaptı.

Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği, başrolünde Necati Şaşmaz’ın olduğu dizinin yeni bölümleri eylül ayından itibaren Kanal D’de yayınlanacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR