Yerli Dizi

Defne Samyeli uzun süren dizi sessizliğini hangi yapım için bozdu?

Ünlü sunucu-şarkıcı Defne Samyeli, ekranlardaki dizi sessizliğine son veriyor. Samyeli yeni başlayacak dizinin oyuncu kadrosu için dizinin yapım şirketiyle anlaştı.

CANSEL ELÇİN’LE BAŞROLÜ PAYLAŞACAK

Oyuncu kadrosunda Deniz Barut, Cansel Elçin, Özge Yağız ve Esra Bezen Bilgin’in yer aldığı ve yapımcılığını BKM’nin yaptığı Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım için hazırlıklar devam ediyor. Sol Yanım dizisinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstleniyor.

Oyuncu kadrosunda: Deniz Barut, Cansel Elçin, Özge Yağız ve Esra Bezen Bilgin’in yer aldığı ve yapımcılığını BKM’nin yaptığı yeni dizi Sol Yanım için hazırlıklar devam ediyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizi, Serdar Gözelekli’nin yönetmenliğinde çekilecek.

Yeni dönemin iddialı projelerinden biri olan Sol Yanım dizisinin senaryosunu, güçlü kalemlerden biri olan Melis Civelek yazıyor. Hazırlıkları devam eden dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimler bir araya gelmeye devam ediyor. Diziye katılan son isim de daha önce Babam Sınıfta Kaldı ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol alan Defne Samyeli oldu. 1972 yılında doğan ve 1991 yılında katıldığı güzellik yarışmasında üçüncü olan oyuncu Ana Haber Bülteni sunuculuğundan oyunculuğa uzanan kariyerine yeni bir dizi daha katmış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu