Magazin

Defne Samyeli ve Derin Talu’dan Acun Ilıcalı iddiasına zehir zemberek açıklama

Bugün Şeyma Subaşı’ndan tek celsede boşanan Acun Ilıcalı’nın adının magazin medyasında Defne Samyeli’nin kızı Deren Talu ile anılması Derin Talu’yu adeta isyan ettirdi. Konuyla ilgili art arda flaş açıklamalar geldi. Önce Derin Talu, sonrasında Defne Samyeli zehir zemberek açıklama yaptı.

DERİN TALU: “NEFRETLE KINIYORUM!”

Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Deren Talu ” Böyle bir şey nasıl olabilir” diye yazdı.

İşte Deren Talu’nun isyanı kokan o açıklaması:

Çok kırgın ve kızgınım. Acun Ilıcalı annem ve babamın arkadaşıdır. Belki iki kez ‘merhaba’ demişimdir, o kadar. Londra’ya en son 13 yaşımda ailemle gittim. İddia edilen türde ilişkiler benim hayal bile edemeyeceğim çirkinlikte. Böyle bir şey nasıl olabilir!!! Hakkımda bu iddiaları üretenleri nefretle kınıyorum. Kimdir bu amaçları nedir bilmiyorum, ailemle yasala haklarımızı savunmak için adalete başvuruyoruz.

“NE İLİŞKİSİ NE LONDRA’SI!”

Defne Samyeli ise Instagram hesabından konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Yine dedikodu, yine iftira yine sosyal medyada yorum adı altında bir ton rezillik! Ne ilişkisi! Ne Londra’sı! Ne evi? Hayatlarımızda böyle çirkinlikler yok. Kızım Deren’in adı karıştırmaya çalıştıkları, tamamen uydurma bu senaryoyu üreten, yazan, yayan herkes hakkında yasal yollara başvuruyoruz. Sorumlular elbette ortaya çıkacak, cezalarını çekecekler. 22 yaşında tertemiz genç bir insanı kendi karanlık ruhlarıyla böyle üzüp incitenler, mutlaka bedelini öderler.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu