Magazin

Defne Samyeli’nin flaş açıklaması dikkatleri Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya ilişkisine çevirdi

Magazin medyası Defne Samyeli ayrılığın hemen sonrasında gelen Cem Yılmaz-Serenay Sarıkaya aşkını konuşuyor. Defne Samyeli, konuyla ilgili sessizliğini bozunca ortaya magazin medyası için gözardı edilemeyecek yeni bir haber “bomba haber” ortaya çıkmış oldu.

DEFNE SAMYELİ O HABERE HAK VERDİ

Atina kaçamağı Cem Yılmaz- Serenay Sarıkaya ilişkisini belgelenmiş oldu. Defne Samyeli’nin yeni ilişki hakkındaki yorumu merak ediliyordu. Neyse ki bu yorumu merak edenlerin fazla beklemesi gerekmedi. Samyeli, Cem Yılmaz’la beraberliği sırasında Serenay Sarıkaya’nın da yer aldığı Alice ekibini izlemeye gitmişlerdi. Magazin medyası Cem Yılmaz’ın Serenay Sarıkaya ilişkisinin başlangıcı olarak bu olayın yazması Samyeli’ye soruldu.

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya arasındaki aşk iddialarıyla ilgili gazetecilere ilk kez konuştu.3 ay boyunca iddia olarak magazin gündeminde yer alan aşkın ortaya çıkmasının ardından gözler Cem Yılmaz’ın eski aşkı Defne Samyeli’ye çevrildi. Daha önce ‘Şuan söyleyecek bir şey yok, gerekirse konuşuruz’ diyen Samyeli, dün akşam sessizliğini bozdu.

Samyeli magazin gazetecilere o olayla ilgili konuşulacak bir açıklama yaptı.

“BİLMİYORDUM, KONDURAMADIM”
“Yaptığınız haberlere sert tepki vermiştim. Yeni gelişmelere baktığımda o haberi işini sağduyulu yapan arkadaşlar yapmış. Hiç konduramadım. Bilmiyordum. Meğer siz haklıymışsınız. Size haksızlık etmişim.”

DİKKAT ÇEKEN DETAY
Cem Yılmaz, Ağustos ayında Instagram sayfasında Defne Samyeli ile videosunu paylaşmıştı. Çiftin videosunu beğenenler arasında Serenay Sarıkaya’nın da olması dikkatlerden kaçmadı.

‘ŞAHANE BİR ÖZEL HAYATIM VAR’

Bir akarkayıt firması 15 yıl önceki reklam yüzü Cem Yılmaz’la yeniden bir araya geldi. Bu işbirliği, düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Ünlü komedyen basın toplantısında konuyu özel hayatına getirdi.. “25 senedir bu işi yapıyorum. Hiç başarısız işim olmadı. Özel hayatımda biraz oldu. Konuyu siz oraya getirmeden ben getireyim.” Cem Yılmaz, Serenay Sarıkaya’yla Atina’da çekilen fotoğrafları sorulunca “Siz gönüllü paparazzi misiniz? Dün o patladı” diye espri yapan Yılmaz, “Şahane bir özel hayatım var” diye konuştu.

‘NÜFUS MÜDÜRÜ MÜSÜNÜZ?’

Yılmaz, “Jennifer Lawrence için ‘O 29 yaşında bana küçük gelir’ demiştiniz ama Serenay Hanım 28 yaşında” sorusunu yönelten muhabiri de “Nüfus müdürlüğünden misiniz?” diyerek tersledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu