Müzik

Defne Samyeli’nin ilk tekli’sinin klibinde dikkat çeken detaylar…Klipten çok yorumlar dikkat çekti

Uzun yıllar süren haber spikerliği kariyerinden sonra sahnelere hızlı adım atan ve adından söz ettirmeyi başaran Defne Samyeli bugün YouTube’da video klibi yayınlanan Ağla Ağla şarkısıyla gündemde. Şarkı ve de şarkının klibi ilginç detaylarıyla dikkat çekiyor.

DEFNE SAMYELİ’YE GELEN YORUMLAR ÇOK KONUŞULACAK

Sözlerini Sezen Aksu’nun yazdığı şarkının çekilen video klibinin yönetmenlik koltuğunda ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün’ün uzun zamandır birlikte olduğu işletmeci sevgilisi Umut Evirgen’in oturması sürpriz olarak yorumlandı. Defne Samyeli’nin ilk defa çıkardığı tekli’sinin video-klibini daha önce bu tür çalışmalar yaptığı bilinmeyen Umut Evirgen’e neden emanet ettiği konusu çok konuşulacağa benziyor.

Video-klipte Defne Samyeli fiziğiyle dikkat çekiyor. Bugün yayınlanan video klip YouTube’da şu ana kadar 30 binin üzerinde görüntülenme sayısına ulaştı. Bir diğer not ise klibin altına yapılan yorumların oldukça ilginç olmasıydı.

Video klibi izleyenlerden bazıları Samyeli için “spiker oyuncu şarkıcı, sırada ne var?” diye yazarken kimisi de “memlekette şarkıcı olmayan 3 5 kişi kaldı” yorumunda bulundu.

Bir kullanıcı Samyeli’nin sesini Hülya Avşar’a benzetirken bir diğeri Samyeli’nin yorumunu “Baharatsız , tuzsuz , salçasız , yağsız bi yemek gibi.” şeklinde değerlendirdi.

Bazı kullanıcılar da Defne Samyeli’nin yıllara meydan okuyan fiziğine atıf yaptı.  “Derin dondurucuda mı yatıyorsunuz ya, insan hiç yaşlanmaz. Şarkı hakkında yorum eklemek istedim.Bana göre herkes işini yapmalı.
Şarkı ve Defne Samyeli, hiç olmamış.” şeklindeki yorum da dikkat çekenler arasındaydı.

Dikkat çeken başka bir yorumda ise “Biz seni spiker olarak sevdik. Keşke öyle kalsaydın” denildi.

İşte Dene Samyeli’nin ilk single çalışması Ağla Ağla’nın video klibi:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu