Dizi TV

Deli Divane 2. bölümde Sadhana’ya acı haber verildi!

Kanal 7 Hint dizisi projelerine hız kesmeden devam ediyor. Sensiz Olmaz, Bir Garip Aşk, Yalancı Bahar ve Benimsin dizilerinden sonra Hindistan’da 2007 yılında ekranlara gelmiş Sapna Babul Ka Bidaai adlı diziyle izleyicileri ekran başına kitlemeye devam ediyor. Bollywood’un dikkat çeken projelerinden olan dizinin başrollerinde Parul Chauhan, Sara Khan ve Angad Hasija gibi ünlü isimler yer aldı. Deli Divane 2. bölümüyle ilgili tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Deli Divane 2. bölümüyle izleyenleri şaşırtmaya devam etti. Sadhana babasının gelmesi için sabırsızlanmaya başladı. Dayısının kızı Ragini ile bu sevinci dolayısıya yaşamaya çalıştı. Kardeş gibi büyüyen Ragini ve Sadhana birbirlerine son derece düşkündü. Herkes onların bu durumundan son derece memnundu. Fakat Ragini’nin annesi Kaşalya bu durumdan pek memnun olmadı. Kaşalya kendi kızının Sadhana’dan çirkin olduğunu düşündü. Bu sebeple Ragini’nin kısmetinin kapacağından korktu. Kaşalya Sadhana’nın onların evinde yaşamasını istemedi. Sadhana’nın dayısı eve gelince Sadhana’ya babasının uçağının düşmesiyle ilgili acı haberi verdi. Hindistan’da Sapna Babul Ka Bidaai adıyla yayınlanan Deli Divane 2. bölüm izle linkini ve diziyle ilgili tüm detayları Medyabey.com’da bulabilirsiniz.

DELİ DİVANE 2. BÖLÜM

Kanal 7 Bir Garip Aşk, Sensiz Olmaz, Benimsin, Yalancı Bahar dizilerinin ardından yepyeni bir Hint dizisi projesiyle izleyici karşısına çıkacağını duyurdu. Hint dizisi projelerine ara vermeden devam eden kanal projenin adının Deli Divane olarak belirlendiğini duyurdu. Başrollerinde Parul Chauhan, Sara Khan ve Angad Hasija gibi ünlü Bollywood oyuncularının yer aldığı dizi Hindistan’da Sapna Babul Ka Bidaai adıyla izleyici karşısına çıktı. 

DELİ DİVANE KONUSU

Alekh’in annesi Vasundhara, oğlunun durumunun günden güne iyiye gittiğini görünce Sadhna’ya olan güveni daha da artar ve ondan Alekh ile evlenmesini ister. Sadhna, Vasundhara’yı kırmamak için yaşadığı tüm karasızlıklara rağmen bu evliliğe razı olur. Diğer yandan ailenin üniversite eğitimi için Amerika’da bulunan oğlu Ranvir de mezuniyetinin ardından eve geri döner ve abisinin düğün hazırlıkları esnasında Sadhna’nın kız kardeşi Ragini ile tanışır. Kısa zamanda birbirlerine âşık olan Ranvir ve Ragini’de evlilik kararı alır. Ancak Ragini’nin oğluna layık bir gelin olmadığını düşünen Vasundhara onların arasını bozmak için planlar yapar.

DELİ DİVANE 2. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

DELİ DİVANE OYUNCULARI

Oyuncular: Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh) ve Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), 

DELİ DİVANE TEKNİK EKİP

Yönetmen: Romesh Kalra, Rajan Shahi ve Sunand Kumar
Senarist: Garima Goyal, Zama Habib, Aparna Shahaney, Virendra Shahaney ve Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Türü: Romantik Dram
Orjinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai
Ülke: Hindistan

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı