Dijital Platformlar

Deli Divane’de Alexh ne yapacağını bilemiyor? Sadhana ise çıkmazda…

Kanal 7 televizyonun tutkuyla izlenen gündüz kuşağı arkası yarın dizisi Deli Divane’de heyecan yine dorukta…. Deli Divane’nin bugün yayınlanacak bölümünde; Alekh ve Sadhana için planlanan düğünde herkes çok eğlenir. Sadhana düğün töreninde, Alekh’e olan sevgisini ve onsuz yapamayacağını anlatır.

Yarın ise Sadhana ve Slokh’un baş başa görüşmesi için Alekh, şirkette çalışma bahanesi uydurur. Sık sık birlikte zaman geçiren Sadhana ve Slokh’un, eğlenmesine bozulan Alekh’in kafası karışır. İşte Deli Divane 8-9 Kasım özetleri…

sadhana

ALEKH, İLGİNÇ PLANINI SLOKH’LA PAYLAŞIR  (106. Bölüm -9 Kasım Çarşamba Özeti)

Praka, Sadhana’nın düğününü istediği gibi yapamadığı için buruktur. Alekh’in biraz olsun iyileşmesini fırsat bilen Praka, Sadhana ve Alekh’e evlilik yıldönümlerinde bir tören düzenler. Sadhana bu sürpriz karşısında çok şaşırır ve mutlu olur. Ancak Alekh’in durgunluğu Vasundhara’nın gözünden kaçmaz. Sadhana ve Slokh’un samimi tavırlarını fark eden Vasundhara onları göz hapsine alır. Ailelerinden aralarının kötü olduğunu gizlemeye çalışan Ragini ve Ranvir törende tartışırlar. Törenin sonuna doğru Alekh, aklındaki planı Slokh’a anlatır. Slokh bunun üzerine çok sinirlenir ve şoka girer.

alekh

ALEKH’İN KAFASI KARIŞIR 

Deli Divane 105. Bölüm (8 Kasım Salı) Özeti

https://www.youtube.com/watch?v=dm0goCSpM1A

Deli Divane’nin 105. bölümünde; Sadhana ve Slokh’un baş başa görüşmesi için Alekh, şirkette çalışma bahanesi uydurur. Sık sık birlikte zaman geçiren Sadhana ve Slokh’un, eğlenmesine bozulan Alekh’in kafası karışır.

Sadhana ile Slokh’un arasını yapmak isteyen Alekh’in biranda fikirleri değişir. Zaman geçtikçe Sadhana ve Slokh’un birlikte vakit geçirmesini kıskanan Alekh içine kapanır. Sadhana’nın, Slokh’un yanıda daha çok eğlendiğini gördükçe üzülen Alkeh, bu durumu kimseye belli etmez. Malti, hamile olduğunu öğrendiğinden beri Vino’dan sürekli ilgi ister. Malti’nin annesinin de her şeye karışması ile Vino iyice çileden çıkar. Ranvir, Ragini’ye bile haber vermeden Delhi’ye gider. Ranvir’in gizemli tavırlarından sıkılan Ragini, kendisini çok yalnız hisseder. Ablasının haline daha fazla dayanamayan Sadhana, Ranvir’le konuşmaya karar verir.

deli_divane

Deli Divane Künye

Türü: Romantik ve Dram
Yönetmen: Rajan Shahi, Romesh Kalra, Sunand Kumar
Oyuncular: Angad Hasija (Alekh Inderjit Rajvansh), Sara Khan (Sadhana Alekh Rajvansh), Parul Chauhan (Ragini Ranvir Rajvansh), Kinshuk Mahajan (Ranvir Inderjit Rajvansh).
Senarist: Zama Habib, Garima Goyal, Virendra Shahaney, Aparna Shahaney, Sonali Jaffar
Yapım yılı: 2007
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Sapna Babul Ka Bidaai

Hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsü ‘’Deli Divane’’ her gün 16.00’da yeni bölümleriyle Kanal 7 ekranlarında…

Başa dön tuşu