Magazin

Demet Akalın, Esra Erol, Özge Ulusoy, Hazal Kaya, Bensu Soral…İşte ünlü isimlerin astrolojik analizleri

Twitburc Astroloji ve Yaşam Dergisi’nde ünlü isimlerin astrolojik açıdan analizi yayınlandı. Büşra Develi, Burak Deniz, Hazal Kaya, Bensu Soral, Demet Akalın, Esra Erol ve Özge Ulusoy gibi ünlü isimlerle ilgili ilginç yorumlara yer verildi. Yorumlarda Hazal Kaya’nın Orta-Doğu’da çok para kazanacağına dair yapılan yorum dikkatlerden kaçmadı. Özge Ulusoy ile ilgili yapılan yorumda Hacı Sabancı ile fırtınalı ilişkisi sona eren ünlü ismin yatırımlarıyla gündeme geleceği ve çok para kazanabileceği ifade ediliyor. Aşkta kaybeden Ulusoy ekonomik başarılara mı imza atacak?

İşte ünlü isimlerle ilgili o ilginç yorumlar:


Büşra Develi:
25 Ağustos 1993 doğumlu Büşra Develi’nin yıldızı ağır adımlarla parlarken ilişkisi ve açıklamaları ile de dikkatleri üzerine çekecek. Her ne kadar sakin, sağlam adımlarla ilerleyen bir Başak burcu olsa da Natal haritasında bolca Oğlak burcu olması kendisinin bile düşünemeyeceği olayların içinde yer alacağının da işareti.

Burak Deniz:
20 Ekim 1989 doğumlu Burak Deniz, artık kendi döneminin başladığını fark edecek, deyim yerindeyse yeni Poyraz Karayel fırtınasının bayrağını da üstlenecek. Günlük hayatında sakin yapısının aksine farklı olaylarla gündeme getirilmeye çalışılabilir. Dizisi tutsa dahi gündelik hayatında yaşadığı bir olayın gereksiz abartılması yorulacağı
günler yaşamasına neden olacak.

Hazal Kaya:
1 Ekim 1990 doğumlu Hazal Kaya yeni dizisi başlar başlamaz konuşulanlar arasında yerini aldı. Bu esnada ismi konuşuldukça set dedikodularına da maruz kalacak. Bundan sonraki yıllarda sağlam adımlarla ilerleyecek
olan Hazal Kaya, sinema filmleri ile dikkatleri üzerine çekecek. Aynı zamanda bu yıl başlayan dizisi Orta Doğu’da en çok kazanan işlerinden biri olabilir.

Bensu Soral: 
23 Mart 1991 doğumlu Bensu Soral, Balık-Koç geçişinde doğduğu için her iki burcunda özelliklerinden faydalanıyor. Naif, bir o kadar farklı havası olan Bensu Soral Türkiye’nin önümüzdeki 7 yıl boyunca para kazanan ünlülerinden olurken, ilişkisi ile de gündemden düşmeyecek. Soral kardeşler yakın tarihte beraber oynayacakları bir reklam projesine imza atabilirler.

Demet Akalın:
23 Nisan 1972 doğumlu, Boğa burçları arasında en cesur olarak bilinen Demet Akalın yeni bir tartışma konusu başlatırken bazı açıklamaları ile gündemde şok etkisi yaratarak, Türkiye’nin önde gelen isimleri ile karşılıklı bir mücadeleye girecek. Hızlı tepki veren, yaşadığı olayları genelde uzatmayan Akalın, bu sefer konuyu ve kişiyi enine boyuna ele alacak.

Esra Erol:
12 Mayıs 1982 doğumlu Boğa burcu olan Esra Erol’un formatı değişen programı konuşulurken yeni projelerde de yer almaya başlayacak. Kasım ayında polemiklere çekilmeye çalışılan Esra Erol ne kendi ne de kardeşi üzerinden bu duruma prim vermeyecek. Tarzıyla konuşulurken aklı bir kez daha takdir toplayacak.

Özge Ulusoy:
28 Ekim 1982 doğumlu Özge Ulusoy eski ilişkisiyle yeniden gündeme gelirken, işleriyle de en çok kazananlar arasında yer alacak.Yatırımlarıyla gündeme gelecek güzel manken, farklı dedikodulara vereceği keskin cevapları ile ses getirecek.

Yazının tamamını okumak için tıklayın

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu