Televizyon

Demet Akalın, Gelinim Mutfakta’yla ekran için gün sayıyor

Kanal D’nin, gündüz kuşağında özellikle kadın izleyicilerin ilgiyle izlediği yarışma programı Gelinim Mutfakta, 4’üncü sezonuna 23 Ağustos Pazartesi günü Demet Akalın ile “merhaba” demeye hazırlanıyor.

Yarışmada, her sezon olduğu gibi yine yarışmacı gelinler yaptıkları yemeklerle kayınvalidelerinin beğenisini kazanmaya çalışacak. Her gün bir çeyrek altın ve haftanın en başarılı gelinine beş altın bilezik veren Gelinim Mutfakta, bu sene de yine birbirinden iddialı gelin ve kayınvalidelerle sezonu açacak.

Yeni sezonda Gelinim Mutfakta ile izleyici karşısına çıkacak Demet Akalın ise, “Her zaman olduğu gibi bu sezon da çok iddialı yarışmacılarla keyifli ve mücadele dolu zamanlar geçireceğiz. İzleyicimizle buluşmak için çok heyecanlıyız” dedi.

Hafta içi her gün ekrana gelen Gelinim Mutfakta, 23 Ağustos Pazartesi saat 13.00’den itibaren yeni bölümleri ile Kanal D’de…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu