Magazin

Demet Akalın-Okan Kurt evliliğini o olay mı bitirdi?

Demet Akalın ve Okan Kurt evliliklerini bitirerek boşandı. Evliliğin bitmesinde duygulardan çok ekonomik sebeplerin ağır bastığı konuşuluyor. Okan Kurt’un piyasaya borçlu olan aile şirketlerine haciz gelmesinin ardından çiftin yaşadığı eve de haciz gelmesi bardağı taşıran son damla oldu. İkili, çareyi boşanmakta buldu.

EVE GELEN HACİZ BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU

Beykoz’da bulunan eve hacze gelen memurlar, evde bulunan televizyon, bilgisayar, klima ve tablolardan oluşan bazı eşyalara el koydu. Akalın’ın bu hacizle birlikte çok sinirlendiği ve sonrasında boşanma kararı aldığı haber veriliyor.

Demet Akalın’ın sosyal medya hesaplarından Okan Kurt’lu fotoğraflarını sildiği ve soyadından “Kurt” ibaresini de kaldırdığı haber veriliyor. Demet akalın’ın boşanma sonrasında Okan Kurt’tan nafaka ve tazminat istemediği öğrenildi. Çiftin kızları Hira’nın velayeti Demet Akalın’a verildi.

“FORMALİTE BOŞANMA MI SORUSUNA NE CEVAP VERDİ?

Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasında 6 yıllık evlilik birkaç dakika içinde resmi olarak bitmiş oldu. Mahkeme anlaşmalı olarak çiftin şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanmasına karar verdi.

Çıkışta muhabirlerin ısrarlı sorularına cevap vermeyen ve oldukça bitkin görünen Demet Akalın, “formalite boşanma mı?” sorusuna sadece “yok öyle bir şey” diye cevap verdi.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu