Magazin

Demet Akalın şampiyon olan Ampute Milli Takımıza kaç para prim sözü verdi?

Avrupa Şampiyonu olarak ünlü ünsüz milyonlarca insanın gönlünü fetheden Ampute Milli Futbol Takımımıza popçu Demet Akalın’dan prim sözü. Milyonlarca Türk vatandaşını yaptıkları olağanüstü mücadele ve coşkuyla mutlu eden Ampute Milli Takım’a destek çığ gibi. Demet Akalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçileri adına Avrupa Şampiyonu olan Milli Takımımıza 20 bin lira prim vereceğini kaydetti.

DEMET AKALIN’DAN AMPUTE MİLLİ TAKIMIMIZA 20 BİN TL PRİM SÖZÜ

Prim sözünü sosyal medya hesabından takipçileri ve kamuoyuyla paylaşan Demet Akalın’ın prim haberine takipçilerinden takdir topladı. Demet Akalın, “Helal cocuklara bi 20 milyar prim de tum beni takip eden guzel canlar adina gitsin o zaman aslanlara #amputee #sampiyon” diye yazark prim haberini paylaştı.

Demet Akalın’ın bu paylaşımı adeta beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Prim verme konusunda başka ünlülerin de devreye girip girmeyecekleri merak ediliyor.

İşte Demet Akalın’ın dikkat çeken o prim paylaşımı:

Helal cocuklara bi 20 milyar prim de tum beni takip eden guzel canlar adina gitsin o zaman aslanlara #amputee #sampiyon

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu