Televizyon

Demet Akalın ve eşi Okan Kurt Var Mısınız Yok Musunuz’da

İlker Ayrıkla Var Mısınız Yok Musunuz’da Demet Akalın ve Okan Kurt sürprizi…Ünlü oyuncu-sunucu İlker Ayrık sözünü tuttu ve geçtiğimiz hafta kendisine kurabiye vermeyen Mona’ya inat yarışmacılardan birini değil, Demet Akalın ve Okan Kurt’u “Var Mısınız Yok Musunuz”un bu akşamki bölümünde sürpriz yarışmacı olarak yarıştırdı.

DEMET AKALIN VE OKAN KURT’A KIZLARI HİRA DA KATILDI

Müzik kariyerinin 20.yılını kutlayan Demet Akalın’a kutu seçimlerinde kızı Hira destek oldu. “Var Mısınız Yok Musunuz” yarışmasının gelmiş geçmiş en küçük yardımcı yarışmacısı Hira, yaptığı kutu seçimleri ile anne ve babasının yüzünü güldürdü…

Okan Kurt’un kısa zamanda zorlu bir yarışmacıya dönüştüğü, Demet Akalın şarkıları ile eğlencesine doyulmayan bu bölümle İlker Ayrık’la “Var Mısınız Yok Musunuz” Pazar gecesi saat 20.00’da Star’da ekrana geldi.

İlker Ayrık, “Var Mısınız Yok Musunuz” diyerek bu sezona da damgasını vuruyor!

Yeni ve farklı bir içeriğiyle ekrana gelen yarışma programında bu kez çiftler yarışıyor! “İlker Ayrık oyunları” da yarışmayı bambaşka bir eğlenceye taşıyor.

500 BİN TL PARA ÖDÜLÜ

‘Var Mısınız Yok Musunuz’da ‘500.000’ TL para ödülünün yanı sıra araba ödülü de yer alıyor.

Endemol Shine Türkiye ve Pervasız Yapım’ın ortak yapımcılığını üstlendiği yarışma, “Var Mısınız Yok Musunuz” cumartesi ve pazar akşamları 20.00’da Star’da yayınlanacak.

İşte Var mısınız Yok musunuz’da Demet Akalın rüzgarı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu