Magazin

Demet Akalın’a Aleyna Tilki dopingi…Yüzü nihayet güldü

Eskli eşi Okan Kurt’la zor bir boşanma sürecini geride bırakan Demet Akalın’ın yüzünü güldüren isim genç popçu Aleyna Tilki oldu. Tilki, Demet Akalın’ı yaşadığı bu zor dönemde yalnız bırakmadı. Ünlü popçu Demet Akalın’ı evinde ziyaret eden Aleyna Tilki, Akalın’ın kızı Hira’yla da oyun oynamayı da ihmal etmedi. Tilki, “sürprizli geliyoruz” mesajıyla Demet Akalın’a moral verdi.

HİRA İLE BİRLİKTE OYUN OYANDI

Hira’nın en sevdiği şarkıcı olan Aleyna Tilki, bugün Hira’yı evinde görmeye gitti. Genç popçu ve Hira birlikte oyun oynadılar. O anlar  sosyal medyadan da paylaşıldı.

blank

İlerleyen saatlerde Demet Akalın, kendisini ziyarete giden Aleyna Tilki ile fotoğrafını paylaşıp “Sürprizli geliyoruz” notunu düştü.

İkilinin ABD’ya gitmesi gündemde. Aleyna Tilki’nin, Demet Akalın’ın Emrah Karaduman albümünde seslendirdiği yeni şarkıya klip çekeceği haber veriliyor.

blank

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu