Magazin

Demet Akalın’a Fatih Ürek’ten sonra bir isyan da Gökhan Özen’den: ”Bir daha kapıma gelme”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın bundan 8 yıl önce Gökhan Özen ile düet yaptıkları ”Yıkıl Karşımdan” şarkısını sosyal medya hesabında, “8 yıl önceki şarkım yine patlamış” notuyla paylaşınca Gökhan Özen sinirlerine hakim olamadı. Akalın’ın Fatih Ürek’ten sonra Gökhan Özen’le de arası bozuldu.

Demet Akalın ve Gökhan Özen’in 2012 yılında düet yaptıkları “Yıkıl Karşımdan” şarkısı, son dönemde dijital müzik platformlarında yeniden gündeme geldi. Yıllar sonra şarkıya gösterilen bu ilgi karşısında şaşıran Akalın, mutluluğunu sosyal medyada “8 yıl önceki şarkım yine patlamış” mesajıyla dile getirdi.

Ancak bu durum Gökhan Özen’i sinirlendirdi. Los Angeles’ta yaşayan Özen, tepkisini önce Instagram sayfa-sında dile getirdi: “Şarkısı patlamış. Bu şarkının söz, müzik, aranjesi ve mix’ini ben değil de kendi yapmış sanmış olabilir bir an. Düet jestimi de bir an için unutmuş olabilir. Biz tebrik edelim şarkısını.”

Demet Akalın’a daha önce “İlahi Adalet”, “Nazar”, “Yeminim Var” ve “Özüme Döndüm” adlı şarkıları da veren Gökhan Özen, bir daha onunla çalışmayacağını söyledi.

Özen sert konuştu: “Bir daha kapıma şarkı diye gelmesin. O da özünü yaşıyor. Çiğ insan çiğ hareket eder. O kadar şarkı yazdım, istedi diye kendi projelerimi bekletip düete girdim. Klipler çektik birlikte. Konu kapanmıştır benim için.

”GÖNLÜNÜ ALDIM”

Yaşananların ardından Demet Akalın ise şu açıklamayı yaptı: Çok ayıp oldu Gökhan’a! Kendi sayfamda paylaşmayı unuttum, dalgınlığıma geldi. Yoksa Gökhan Özen bana 8,9 tane çok güzel şarkı verdi. Çok da iyi arkadaştık buradayken, Amerika’ya gidince son bir senedir hiç görüşmüyoruz ama ben onun gönlünü aldım. Gökhan Özen öyle kavga edilecek, polemiğe girilecek bir insan değil. Orada ben ‘eşeklik’ ettim. Çok kıymetli bir adam onunla hiç kötü bir diyaloğa girmek istemem.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu