SurvıvorTelevizyon

Demet Akalın’dan Acun Ilıcalı’ya ‘Daha da Survivor izlemem!’ resti

Survivor tutkunluğu ile bilinen ve sosyal medya paylaşımlarıyla bu ilgisini açıkça belli eden popçu Demet Akalın’dan Acun Ilıcalı’ya ilginç tepki… Demet Akalın, Survivor 2020 Bayram Özel programına davet edilmediği için Acun Ilıcalı’ya resti çekerek programı izlememe kararı aldı.

DEMET AKALIN: “DAHA DA SEYRETMEM!”

TV8 ekranlarının büyük bir ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2020, dün akşam bayram özel bölümüyle ekrana geldi. Dün akşam yayınlanan bölümde aralarında Ezgi Mola, Hadise, Murat Boz, Enis Arıkan ve Bülent Serttaş’ın olduğu ünlü isimler yarışmacılarla partner olarak Anlat Bakalım oyununu oynadı. Çekimlere davet edilmeyen Demet Akalın ise Acun Ilıcalı’ya resti çekti.

Özellikle karantina sürecinde ailesiyle birlikte Survivor’un her bölümünü kaçırmadan izleyen ünlü şarkıcı Demet Akalın, yarışmaya davet edilen ünlü isimlerin arasında yer almadı. Anlat Bakalım oyununa davet edilmeyen Akalın, Instagram hesabından kendi haberini paylaşan sayfaya “Daha da seyretmem” yorumunu yaptı.

Survivor bayram özel çekimlerine davet edilmeyen Demet Akalın, Acun Ilıcalı'ya resti çekti: Daha da izlemem

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı