Televizyon

Demet Akalın’dan dikkat çeken Maske Kimsin Sen tepkisi: Ne geçti elinize!

Fox TV’de yayınlandığı günden beri gündemde olan Maske Kimsin Sen final yaptı. RTÜK tarafından inceleme başlatılan Maske Kimsin Sen’ın reytinglerde istenilen başarıyı alamadığı iddia ediliyordu. Programın final yapmasına Demet Akalın da bir paylaşım yaparak isyan etti.

Ekran Alıntısı

The Masked Singer uyarlaması Maske Kimsin Sen 10. bölümü ile final yaptı. 1 Ocak’ta başlayan programın düşük reyting nedeniyle erken final kararı aldığı iddia ediliyordu. Yarışmanın ilk günlerinde RTÜK program hakkında inceleme başlatacağını duyurmuştu, bu sebeple herkes final kararını RTÜK’e bağladı.

Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy’un jüri koltuğunda oturduğu, Tansel Öngel’in sunuculuğunu yaptığı programda tüm maskeler açıldı. Demet Akalın ise programın final yapmasına isyan etti.

Akalın Eda Ece’nin yer aldığı bir kareyi paylaşarak “Her hafta Ece’nin güzelliğini, ne giydiğini görmeden sahneye çıkmıyordum… Azıcık dertlerden uzaklaştırdığı bir müzik programıydı… Şimdi şikayet edenlere sormak lazım? Ne geçti elinize diye! Elinde kumanda var bu da en büyük özgürlük!” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu