Magazin

Demet Akalın’dan Ece Erken’e karşı hamle…Mahkemeden karar çıkarttı

Ünlü popçu Demet Akalın, mahkemeye başvurarak Beyaz TV’deki programında kendisi hakkında flaş iddialarda bulunan Ece Erken hakkında tedbir kararı çıkarttı. Sunucu Ece Erken tedbir kararlarına uymazsa cezaevine girecek. Mahkemeden çıkarılan karara göre, Ece Erken bir ay boyunca Demet Akalın’a yönelik şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunamayacak.

ECE ERKEN-DEMET AKALIN ZITLAŞMASINDA YENİ GELİŞME

Destekten TR

Sunucu Ece Erken, yorumcu olarak görev aldığı Beyaz TV’de yayınlanan “Söylemezsem Olmaz” programında eski eşi Serkan Uçar’ın, oğlu Eymen’in velayetini almak için mahkemeye başvurduğunu belirterek, Demet Akalın’la ilgili açıklamalarda bulundu.

Destekten TR

Erken’in bu açıklamalarının ardından Akalın, mahkemeye başvurarak sunucu hakkında tedbir kararı çıkarttı.

Destekten TR

İşte o karar;
1-Ece Erken ’in mağdur Demet Akalın’a yönelik olarak şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama veya küçük düşürmeyi içeren söz ve davranışlarda bulunmamasına,
2-Ece Erken’in mağdur Demet Akalın’a iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine,
3-Tedbir kararının 1 ay süreyle devamına,
4-Yukarıda belirtilen tedbirlere davranılmaması halinde Ece Erken’e hakkında 3 günden 10 güne kadar zorlama hapsinin uygulanacağı, tedbir kararının gereklerine aykırılığın her tekrarında ihlal edilen tedbirin niteliğine ve aykırılığın ağırlığına göre zorlama hapsi süresinin 15 günden 30 güne kadar uzatılabileceğinin ihtarına…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR