Magazin

Demet Akalın’dan Kim Kardashian’a “Biz barbar değiliz” tepkisi

Ermeni asıllı Amerikalı ünlü magazin figürü Kim Kardashian’ın Türkler aleyhine paylaştığı ‘soykırım’ görselleri sosyal medyada tepki çekti. Türkiye’den birçok kişi Kim Kardashian’ın o paylaşımını şikayet etti.Demet Akalın’dan, “Biz barbar değiliz Kardshian” tepkisi geldi.

Ermeni asıllı Amerikalı ünlü isim Kim Kardashian’ın Türkler aleyhine paylaştığı ‘soykırım’ görselleri tepki çekti.

1915 olaylarının yıldönümünde sözde soykırımı savunan Kim Kardashian’ın paylaşımları sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Ermeni lobisinin en ünlü ismi Kim Kardashian’ın o paylaşımları için Türkiye’den birçok isim Instagram’a şikayette bulundu.Kim Kardashian, sosyal medya hesabından sözde soykırım görselleri paylaşımlarına tepki yağdı.

Kim Kardashian’ın paylaşımları Ekşi Sözlük gibi platformlarda uzun süre en çok konuşulanlar arasında yer aldı.

Türkiye’den ayrıca Demet Akalın, Reynmen gibi isimler de paylaşım için tepkilerini gösterdi. Demet Akalın sosyal medya Twitter hesabından “Şöyle okkalı bi ingilizceyle şu dönem yardım ettiğimiz ülkeleri yazsanıza Kim’e etiketlicem yanlışsız yazın! Biz barbar değiliz Kardesian!” diye yazdı.

Kim Kardashian’ın Instagram’da 167 milyon takipçisi bulunuyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu