Magazin

Demet Akalın’dan Okan Bayülgen’e gözdağı: “Bize sığınma!”

Popçu Demet Akalın, yakında Kanal D’de talk show yapmaya hazırlanan Okan Bayülgen’e sert yüklendi. Hürriyet Kelebek’in magazin ekibine röportaj veren Okan Bayülgen,  açıklamalarında Demet Akalın’ı diline dolayınca başarılı popçunun hışmına uğradı. Demet Akalın ismi üzerinden reklam yaptığını yazdı.

“DEMET AKALIN’A BİR DÖNÜŞ OLMAZ” LAFI KIZDIRDI

Bayülgen, röportajında FETÖ’nün 15 Temmuz darbe girişimine vurgu yaparak konuk profilinin değiştiğini söyleyip“Bu saatten sonra Demet Akalın’a bir dönüş olmaz” ifadesini kullanmıştı. Demet Akalın, adının geçtiği bu ifadeye sert bir cevap verdi.

DEMET AKALIN’I VE ÜNLÜLERİ DİLİNE DOLAMIŞTI

Röportajında TV kanallarında programların ve konukların siyasallaştığını belirten Bayülgen, “Bu saatten sonra Demet Akalın’a bir dönüş olmaz… Yani şu; Murat Boz, Tarkan, Demet Akalın falandan sonrasına baktığın zaman, eğer bağımsızlar bunların yerini dolduracaksa, bunlar entelektüel tipler olacak. Aslında seyircinin talebi de bu. Dolayısıyla siyasi talk show yapmayacağım ama içinde doğal olarak siyaset olacak.” ifadelerini kullanmıştı.

“SIĞINMA BİZE HADİ ANAM!”

Bu sözler üzerine Demet Akalın hızını alamayarak sosyal medya hesabı üzerinden Okan Bayülgen’e sert bir biçimde yüklendi. Bayülgen’in kendisi üzerinden reklam yaptığını iddia eden Demet Akalın şöyle yazdı:

“Okan bayulgen iyisin hossunda birak satasmayi isinee bak! Tarkansizda bensizde reklamin olur!!?!!!!kac yasina geldin siginma bize hadianam”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu