Magazin

Demet Akalın’dan Süper Dadı’ya küfürlü tepki!

Demet Akalın, Star TV’de yayınlanan Süper Dadı adlı programa isyan etti.

Programda pedagog Gözde Erdoğan’ın çocuk uyutma eğitimi adı altında yaptığı uygulamaya sinirlenen Akalın, Twitter hesabından tepkisini dile getirirken ölçüyü kaçırdı.

Küfürlü tepkisini dile getiren Demet Akalın: “S.ç.m öyle bebek uyutma yöntemine tek uyucakmış 17 aylık bebek ağlamaktan helak oldu gögüsde uyucam diye!! Ayy sinir startv süperdadı…Uyku eğitimi ne yaaa!!!” şeklinde tepkisini dile getirdi.

Programda Pedagog Gözde Erdoğan, hatalı ebeveyn tutumları nedeniyle çocuklarıyla ilişkilerini düzenlemede sıkıntı yaşayan anne-babalara tavsiyelerde bulunuyor. Anne-babalara çocuklarıyla sağlıklı iletişim kurmalarına yardımcı olunan programın son bölümünde, bebek uyutma yöntemi konu edildi.

Gözde Erdoğan’ın misafir olduğu evin bebeğinin uyutma yöntemine olumsuz tepki vermesi ve sürekli ağlaması, Demet Akalın’ı kızdırdı.

Akalın özellikle sosyal medya hesaplarını bizzat faal olarak kullanmasıyla ve çeşitli konulara ilişkin görüşlerini rahatlıkla paylaşmasıyla da biliniyor.

Ünlü şarkıcının Süper Dadı adlı programdaki uygulamayı eleştirirken küfürlü ifade kullanması eleştirilere neden oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu