Magazin

Demet Akalın’ın ayakları sosyal medyayı coşturdu

Demet Akalın’ın ayaklarının fotoğrafını çekip  sosyal medya hesabından paylaşması olay oldu.

Akalın’ın “Evde ayağıma cam battı” notuyla ayak fotoğrafını paylaşmasının hemen arkasından adeta yorumlar çığ gibi geldi.

“Bu ayak senin olamaz. Bu eşin Okan Kurt’un ayağı ya da Bülent Ersoy’un ayağı” şeklinde binlerce yorum yapılmsının ardından Demet Akalın’ın acaba fotoğrafı silecek mi sorusu akıllara geldi. Ama Akalın inat ederek fotoğrafı kaldırmadı.

Knaltürkte yayınlanan 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Demet Akalın “”Yorumlar arasından en çok ‘ninemin ayağı gibi’ diye yazanlara güldüm.” açıklamasını yaptı.

Akalın; “Ne yapayım boyum uzun. Ayakkabı 39-40 numara giyiyorum. Yemin ediyorum Okan’ın topukları benden güzel, bebek gibi. Hira’nın topukları gibi.” diye konuştu.

Arkadaşlarının fotoğrafı sil dediğini nakleden Akalın ama bunu yapmadığını sözlerine ekledi.

Evindeyken ayağına cam batan Demet Akalın, “Evde ayagima cam girdi pess” yorumuyla ayağının fotoğrafını instagrama yükledi. Kısa süre içinde çok sayıda yorum alan Demet Akalın, geçmiş olsun dilekleri yanında ilginç eleştiriler almaktan da kurtulamadı.

İşte o yorumlardan bazıları:

“O nasi bi ayak ya”

“Babaanemin ayaklarına benziyo eğer bu gerçekten demet Akalın sa….bilemedim”

“Abla o ayak senin mi???”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu