Magazin

Demet Akalın’ın ‘dolandırılma’sının ardındaki gerçek ortaya çıktı

Sosyal medya Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, dolandırıldığını açıklayan ünlü popçunun dolandırılma hikayesinin aslı Okan Kurt’un açıklamasıyla ortaya çıktı.

Demet Akalın, medyaya gündem olan “Sabah sabah kredi kartı dolandırıcılığı. Vallahi dikkat edin, benimkini bir de dolar üstünden çekmişler” ifadesi oldukça ses getirmişti.  Demet Akalın’ın hesabından 4 Euro çekildiği, ancak bu miktarın da kızının oyun ücreti için otomatik talimat gereği kesildiği ortaya çıktı.

Hesabından 4 Euro çekilen şarkıcı Demet Akalın, “Sabah sabah kredi kartı dolandırıcılığı. Vallahi dikkat edin, benimkini bir de dolar üstünden çekmişler” ifadeleriyle bir Twitter paylaşımında bulundu.

Ancak daha sonra yapılan incelemede Akalın’ın kızı Hira’nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği ortaya çıktı.

OKAN KURT’UN AÇIKLAMASIYLA ORTAYA ÇIKTI

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Okan Kurt, “Demet sabah hesabından para çekildiğini görünce paniklemiş. Dolandırıldığını düşünmüş. Bankayla görüştük, Hira’nın oynaması için Xbox’ına yüklediğimiz oyunlardan 4 Euro gibi bir para çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu