Magazin

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt icra sonrasında çektiklerini anlattı

Demet Akalın ve eşi Okan Kurt yaşadıkları icra sonrasında yaşadıklarını anlattılar. Okan Kurt ailesine zarar gelmesinden korktuğunu belirtti. “Eşimin canlı yayında ağlamasını dinlemeye gücüm yetmedi” diyen Okan Kurt eşini asla aldatmayacağını da sözlerine ekledi.

Okan Kurt “İcra bizi çok yaraladı”

. Osman Görgülü’nün borçlarını ödemediği iddiasıyla icra takibi başlattığı Okan Kurt, “İcra gelmesi bizi çok yaraladı. Aileme zarar gelmesinden korktum” dedi. 75 daire satın aldığı eski ortağı Osman Görgülü’nün, borçlarını ödemediği iddiasıyla 32 milyon 845 bin TL’lik icra takibi başlattığı Okan Kurt, dün Grand Hyatt Otel’de avukatı Nezih Kök’le basın mensuplarının karşısına çıktı.

Davanın sonuçlanmasının ardından ilk açıklamalar

Geçtiğimiz Ağustos ayında Beykoz’daki evine polis eşliğinde gelen icra memurları tarafından eşyaları kayıt altına alınan Kurt, “Borcum yok” diyerek karşı dava açacağını belirtmişti. Kurt, 19 Ekim’de İzmir 1. İcra Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşma sonucunda, düzenlenen ödeme emrinin usulsüz olduğunun tespit edildiğini ve iptaline karar verildiğini söyledi. Kurt, “İcra gelmesi bizi çok yaraladı. Aileme zarar gelmesinden korktum ama bu süreci birbirimize kenetlenerek atlattık. Beni en çok üzen kızım Hira’nın yanıma gelerek, ‘Baba niye evimize gidemiyoruz?’ demesi oldu. Ama gelinen noktada kimseye tek kuruş borcum yok. Alnım ak, başım dik buradayım” şeklinde konuştu.

, Eşi Demet Akalın’la boşanacakları ve iflas ettiği haberlerine de açıklık getiren Okan Kurt, “Eşimin canlı yayında ağlamasını dinlemeye gücüm yetmedi. O çığlık bir annenin feryadıydı. Eşim Türkiye’nin en büyük starı. Bizim Aile birliğimizi kimse yıkamaz. Hiç ummadığımız arkadaşlar bizi yaraladı. Eşimden ayrı yattığımda uykuları kaçan bir adamken, boşanacaklar şeklinde haberler yapıldı. Ama kötü planlar tutmadı. Eşimi hayatta aldatmam” dedi.

İkinci bebek mi geliyor?

Hira’ya kardeş yapacaklarını da açıklayan Kurt, “Ben ne zamandır ikinci çocuğu istiyordum. Ama Demet’i bir türlü ikna edemiyordum. Amerika tatilinden döndükten sonra o da ikna oldu ve ikinci çocuğa sıcak bakıyor. Biz size yakında ailemizi genişletmekle ilgili haberler vereceğiz. Sağlıklı bir şekilde inşallah… Şuanda bana çok olumlu sinyaller veriyor. Beni üzmeyecek.” dedi. Demet Akalın eşi Okan Kurt ile düğün fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı ve altına “Değişen sadece aylar, yıllar” mesajını ekledi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu