Magazin

Demet Akalın’ın programına katılmayan Hakan Altun, İbo Show’a katılınca ünlü popçuyu kızdırdı

Bodrum’da yaşayan ünlü yorumcu Hakan Altun, geçtiğimiz gün İbrahim Tatlıses’in Star TV’de başlayacak olan İbo Show’a konuk olmak için İstanbul’a geldi. Demet Akalın, “Risk grubundayım” diyerek TV yayınına katılmayı reddeden Altun’a “Söz başka bir şey be ağa” diyerek göndermede bulundu.

Şarkıcı Hakan Altun’un Demet Akalın ve Alişan’ı koronavirüs salgını nedeniyle koronavirüs salgınını öne sürerek reddetmesi gündem olmuştu.

Yaşamını Bodrum’da sürdüren Altun, İbrahim Tatlıses’in sunacağı İbo Show’a konuk olmak için İstanbul’a geldi.Geçtiğimiz gün de bir başka TV programına katılan Altun’un bu tavrı, popçu Demet Akalın’ı kızdırdı.

“SÖZ BAŞKA BİR ŞEY”

Akalın, sosyal medya hesabından konuyla ilgili yorum yapan bir takipçisine cevap vererek, “Riskli gruptayım, kalabalığa girmemem’ sanırım tam böyle demiştin. Vallahi umurumda değil! Söz başka bir şey be ağa” diyerek Hakan Altun’a göndermede bulundu.

Öte yandan koronavirüs sebebiyle programlarına konuk bulamadıklarını savunan Alişan ve Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde “İnsanları programa çağırıyoruz ama katılmamak için bize yalan söylüyorlar. ‘Müziği bıraktım’ diyorlar” şeklinde konuşmuştu.

Çıkan haberlerin ardından sanatçı Hakan Altun, sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı. Konuyla ilgili konuşan Altun, müziği bırakacağı iddialarını yalanlayarak şunları söylemişti:


Herkese merhaba. Ufak bir yanlış anlaşılmadan dolayı bu videoyu çekme durumunda kaldım. Son dönemlerde yoğun bir şekilde beni ve ekip arkadaşlarımı müzikseverler ve dostlar arayıp, ‘Hakan Altun müziği bırakmış’ diye bir şeyler dolanıyormuş ortalarda. Bu kesinlikle yanlış bir anlaşılma.

Sevgili Alişan ile Demet kardeşim bizzat kendileri beni arayıp, nazik bir şekilde programlarına davet ettiler. Ben de programın hayırlı, uğurlu olmasını diledim ancak Bodrum’da yaşadığımı ve 2020’de pandemiden dolayı şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. Hem moralim bozuk, hem de ben riskli gruptayım.

2021 yılında da gece kulüplerini bırakıp, inşallah müzikseverlerle sağlıklı günlerde, konserlerde şarkı söylemeyi düşünüyoruz. Allah bu bedene can ve sağlık verdiği sürece ben şarkılarımı sizlerle paylaşmaya devam edeceğim. Bu arada bizim haddimiz değil müziği bırakmak, ancak müzik bizi bırakabilir. Ölürüm de müziği bırakamam, müzik beni bırakana değin…

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu