Televizyon

Demet Akbağ ve ekibinden Mustafa Topaloğlu’na unutamayacağı şaka

Çağlayan Topaloğlu, babası Mustafa Topaloğlu’ndan intikam aldı. ‘Demet Akbağ ile Çok Aramızda’ programıyla ünlüleri şakalayan Demet Akbağ ile işbirliği yaptı. Yıllar önce bir radyoda canlı yayında kendisi için ‘eşekoğlueşek’ diyen babasına, hiç unutamayacağı bir şaka hazırlandı.

Şakanın ardından kahkahalarla sohbet edilirken, Çağlayan Topaloğlu şu cümleleri kurdu: “Kameraların önünde söylemek istiyorum. Bana canlı yayında eşekoğlueşek dedi radyoda. Bununla ilgili 3-5 yıl konuşmadık. Senden öcümü alacağım demiştim. Öcümü aldım şimdi baba”. Demet Akbağ, Mustafa Topaloğlu ve Çağlayan Topaloğlu şakanın ardından birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

DEMET AKBAĞ ATA DEMİRER’E ÖYLE BİR ŞAKA YAPTI Kİ!

Demet Akbağ, pek çok filmde başrolü de paylaştığı aynı zamanda yakın arkadaşı Ata Demirer’e hazırlık aşaması haftalar süren bir şaka yaptı! Şakanın işbirlikçisi Serra Yılmaz, Ata Demirer’i çok önceden Bozcaada’da gerçekleşecek olan sözde resim sergisine davet etti. Güya tesadüfen bir çekim için Bozcaada’da olan Demet Akbağ ve ada sakinlerinden Hazım Körmükçü de sergideydi! Tüm bunları birer tesadüf sanan Ata Demirer Demet Akbağ’ın bizzat yazdığı bir şaka operasyonunun içinde olduğunun farkında değildi!

Serra Yılmaz’ın birer başarısızlık örneği tabloları karşısında ne diyeceğini bilemeyen Ata Demirer, bir de Demet Akbağ tarafından tablo satın alması gerektiği söylenince ne yapacağını şaşırdı. Serra Yılmaz, bir de Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın o anda yağlı boya tablosunu yapmak istedi. Ata Demirer, bir dansçının (şaka ekibinden Bahadır Efe) absürd resim performansını izleyince kahkahalarını tutamadı. Finalde her şeyin bir şaka operasyonu olduğunu öğrenen Demirer, böylesine büyük bir organizasyonun kendisi için yapıldığına inanmakta epey zorluk çekti!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu