Televizyon

Demet Akbağ’ın şaka programı ne zaman başlayacak?

Daha önce Show TV’de tekrar yayınlanacağı duyurulan ünlü oyuncu Demet Akbağ’ın yer aldığı Çok Aramızda programının yayın tarihi belli oldu. Yapımcılığını Bloom Medya’nın yaptığı, ilginç içeriği ile merak uyandıran ve yayınlandığı dönemde oldukça ses getiren “Demet Akbağ ile Çok Aramızda”nın yayın günü belli oldu.

18 MAYIS CUMA AKŞAMI YENİ BÖLÜMÜYLE GELİYOR

“Demet Akbağ ile Çok Aramızda”nın yeni bölümü 18 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek. Çağla Şikel, Emre Kınay, Kibariye, Gonca Vuslateri ve daha pek çok ünlü isme yaptığı şakalar ile medyada adından söz ettiren ve adrenalini yüksek anlar yaşatan Çok Aramızda’nın yeni bölümlerinde de Demet Akbağ,  ünlü isimlerin karşısına şakaların finalinde beklemedikleri anda çıkacak.

Büyük bir gizlilik içinde gerçekleştirilen çekimlerde, karada, havada, suda yaşanan her bir macerada Demet Akbağ da şakalarda rol alan oyuncuları an be an komuta merkezinden yönetiyor.

Program yaz sezonunda 6 hafta yani 6 bölümle izleyici karşısına çıkacak. “Demet Akbağ ile Çok Aramızda” yeni sezonuyla 18 Mayıs Cuma saat 20.45’te Show TV ekranlarında olacak.

HINCAL ULUÇ’UN ELEŞTİRİ OKLARINA HEDEF OLMUŞTU

Sabah gazetesi yazarı Hıncal Uluç, Çok Aramızda’nın Show TV’de yayınlandığı dönemde birçok kez sert bir şekilde eleştirmiş Sabah gazetesindeki köşesinde “Eşek Şakası” başlıklı yazısında Demet Akbağ’a ağır bir dille ” Sevgili Demet, değer mi üç kuruş için adını böyle ayıplara bulaştırmaya..Çok mu muhtaçsın gerçekten?.” diye yazmıştı.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı