Magazin

Demet Özdemir ve Seçkin Özdemir ayrılığının sebebi Can Yaman mı?

Star TV’de yayınlanan Erkenci Kuş dizisinin Sanem’i Demet Özdemir,  aşk yaşadığı Seçkin Özdemir’le ayrılığı ile gündemde. Magazin medyasının da oldukça ilgi gösterdiği bu ilişkinin bittiğini Demet Özdemir de kabul etti.  Demet Özdemir, aşk hayatında da Seçkin Özdemir ile mutluluğu yakalamıştı. Ancak çiftten gelen ayrılık haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

CAN YAMAN’LA YENİ BİR AŞK MI YAŞIYOR?

Seçkin Özdemir’in Demet Özdemir’in fotoğraflarını instagram hesabından silmesi ve takipten çıkması ile ayrılık ortaya çıkmış oldu.

Uçankuş sitesinin ulaştığı Demet Özdemir, ayrılığı doğruladı.

Şu sıralar magazin medyasının gündemindeki soru şu: Bu ayrılığın arkasında Demet Özdemir’in Erkenci Kuş’taki partneri Can Yaman mı var?

Can Yaman ile Demet Özdemir ayrılık sonrası yeni bir aşka mı yelken açtı? Demet Özdemir, konuyla ilgili merak edilen soruya açıklık getirdi. Açıklamasında “İlişkimizin ömrü bu kadarmış!” diyen Özdemir, ayrılığın sebebini de iş yoğunluğu olarak gösterdi.

Özdemir, “Yoğunluktan görüşemiyorduk. Başka bir sorun yok! Başka bir aşk da yok. İhanet veya aldatma da söz konusu değil” şeklindeki açıklamasıyla yaşanan ayrılığın  Can Yaman’la bir ilişkisinin olmadığını dile getirmiş oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu