Yerli Dizi

Demet Özdemir’in yeni dizisi hangi kanalda ekrana gelecek?

En son Star TV’de oynadığı Çilek Kokusu dizisiyle izleyicinin karşısına çıkan genç ve başarılı oyuncu Demet Özdemir yeni bir dizi projesiyle ekrana gelecek.

Gold Film imzasıyla Fox TV’de ekrana gelecek olan yeni dizide Demet Özdemir, tecrübeli oyuncu Sumru Yavrucuk ile Ana-kızı oynayacak.

Dizinin yapımcısı Faruk Turgut, Demet Özdemir’in başrolde oynayacağı yeni dizinin haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Dizinin erkek başrol oyuncusu henüz belli değil. Yapım şirketinin Demet Özdemir’in karşısına hangi erkek oyuncuyu koyacağı merak ediliyor.

Yeni dizi projesinin senaryosu tecrübeli bir isme Aslı Zengin’e emanet edildi. Aslı Zengin’in gerek sinemada gerekse TV dizilerinde başarılı yapımların senaryosunda imzası bulunuyor. Aslı Zengin sinemada; Romantik Komedi/1-2, Başrolde Aşk, Sadece Sen gibi filmlerin senaryosunu yazdı. Aslı Zengin ayrıca Kiralık Aşk ve Çilek Kokusu dizilerinin de senaryo ekibindeydi.

Haziranda Fox TV ekranlarında başlayacak olan yeni diziye en çok sevinenler ise şüphesiz Demet Özdemir’in fanları oldu.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu