Magazin

Demet Şener gönlünü kaptırdığı yeni basketbolcu aşkını itiraf etti

İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener bu kez gönlünü başka bir basketbolcuya kaptırdığını açıkladı.

Eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile evliliğini sonlandıran Demet Şener, gönlünü yine bir basketbolcuya kaptırdı. Demet Şener, yeni basketbolcu aşkını Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına bağlanarak ilan etti.

CANLI YAYINA BAĞLANARAK CENK KÜPELİ AŞKINI İTİRAF ETTİ

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ile çekişmeli geçen boşanma davasının ardından bir anda anlaşmalı boşanmaya karar veren Demet Şener gönlünü yine bir basketbolcuya kaptırdı.

Yeni ilişkisi hakkında Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına konuşan Şener, “Şu anda çok aşık ve mutluyum” dedi.

“ŞU ANDA ÇOK AŞIĞIM”

Ünlü model, Cenk Küpeli ile ilişkisinin çok yakın bir zamanda başladığını söyledi ve “Biz hiç kimseden kaçmıyoruz. Ben özgür bir kadınım. Zorlu bir süreç yaşadım. Şu anda çok aşığım, çok mutluyum. Bu çok yeni bir ilişki” ifadelerini kullandı.

“BOŞANMA 2 BUÇUK YIL ÖNCE OLMALIYDI”

Eski eşi İbrahim Kutluay hakkında açıklama yapan Demet Şener, “Bir an önce davam bitsin istedim. 2 buçuk yıl önce olması gereken şey maalesef bu kadar uzadı” dedi.

CENK KÜPELİ KİMDİR?

1985 Ankara doğumlu olan Cenk Küpeli, Tav Holding’de başladığı kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu