Magazin

DEMET ŞENER VE İBRAHİM KUTLUAY BOŞANIYOR MU?

Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin ayrılık haberleri yine gündem oluşturdu. Demet Şener konuyla ilgili hemen yalanlama yaptı. Magazin dünyasında bir bomba atıldıysa mutlaka kokusu çıkar bu ikinci kez ayrılık haberleri ile gündeme gelmesi çiftin..

2005 yılında rüya gibi bir düğünle evlendi İbrahim Kutluay ve Demet Şener. Biri potanın yakışıklısı diğeri de güzelliği tescillenmiş Demet Şener.. Her an mutluluk pozları veren çift bir anda boşanma haberleri ile gündeme geldiler.
Temmuz ayında çıkmıştı ikilinin boşanma haberleri. Temmuz ayında da İbrahim Kutluay’ın evi terk ettiği hatta sosyetik bir güzelle adı bile anılmıştı. Demet Şener ise bunu bile bile ihanete göz yumduğu ve İbrahim Kutluay’dan boşanmak istemediği iddia edildi. 5 ay sonra aynı dedikodular yeniden gündeme geldi.

Demet Şener ile 4 yıllık aşkın ardından 2005’te nikah masasına oturduğu İbrahim Kutluay’ın evliliği üzerinde son 1 yıldır kara bulutlar dolaşıyordu. İrem ve Ömer adlı 2 çocuğu olan çift bu iddiaları geçen yaz yalanlamıştı. Demet Şener’e ihanet ettiği iddia edilen İbrahim Kutluay’ın haftanın belirli günlerinde kendine ait başka bir evde kaldığı konuşulmaya başlandı.

HALA DÖNMESİNİ BEKLİYOR
Boşanmaya sıcak bakmayan ve yuvasını kurtarmaya çalışan Demet Şener’in bu durumu yakınlarından bile gizlediği söyleniyor. 8 yıllık evli çift hakkında konuşulan dedikodu şu; “İbrahim Kutluay çocuklarına çok düşkün bir baba. Bu yüzden haftanın belirli günlerinde evine geliyor. Bazı günler de bekar evinde yaşıyor. Demet Şener hâlâ aşık olduğu eşinin eve dönmesini bekliyor

DEMET ŞENER AÇIKLAMA YAPTI
İbrahim Kutluay, ” Kaç kere açıklama yapacağız bu konunda yok öyle bir şey! Nereden çıkarıyorlar bu haberleri, bu konularda da konuşmayı sevmiyorum. Huzurumuzu kaçırıyorlar…” dedi.
Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Demet Şener ise ‘ Böyle bir şey yok. Benim ağzımdan herkes duysun ve artık bu haberleri yapmaktan vazgeçsinler.Hiç bir şey ispat etmek zorunda değiliz. Biz ayrılmıyoruz diye bir yerlere çıkacak halimiz yok. Çocuklarımızla gayet mutlu bir aile hayatı yaşıyoruz’ dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu