Medya

Demirören Medya Grubundan Milliyet Express haber uygulaması

Geçtiğimiz günlerde Vatan gazetesinin yazılı versiyonunu kapatan Demirören Medya şı sıralar yeni bir gazete çıkarmaya hazırlanıyor. Milliyet, şimdi de yeni akşam baskısı Express ile okurlarının karşısına çıkacak. Milliyet Express, Dergilik uygulaması üzerinden her akşam saat 17:00’de okuyucularla buluşacak olan yeni bir e-gazete olarak tarif ediliyor.

DERGİLİK UYGULAMASINDAN TAKİP EDİLEBİLECEK

Express, günümüz basılı gazeteleri / e-gazetelerden farklı olarak genç kitlenin severek takip ettiği uygulamalara, sosyal medya platformlarına, güncel haberlere ve trend içeriklerine yer verecek.

Okul veya iş çıkışı metro, metrobüs, servis, vapur gibi toplu taşıma kullanan 18-35 yaş arasındaki okuyucuları hedefleyeceği bildiriliyor.

İş çıkış saatlerinde toplu taşımaya yakın Dergilik üyelerine, yeni sayının çıktığı push bildirimlerle haber verilecek.

Mobil ekranlardan dergi ve gazete okuma oranlarını çizdiği başarılı performans ile arttıran, son dönemin yıldız mobil uygulaması Dergilik’te yayınlanmaya başlayan Milliyet Express ile; yarının haberleri, özel Spotify listeleri, sosyal medyanın renkli ve son dakika gelişmeleri acep telefonlarına gelecek. Milliyet Express her gün 17:00’de sadece Dergilik’ten takip edilebilecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu