Medya

Deneyimli muhabir, kanal 24’ten ayrıldığını duyurdu

Genel Yayın Yönetmenliği’ni Murat Çiçek’in yaptığı haber kanalı 24’te sürpriz bir ayrılık yaşandı. Haber merkezinin deneyimli muhabiri kanal veda ettiğini duyurdu.

Suriye, Irak gibi çatışma bölgelerinden yaptığı yayınlarla hafızalara kazınan, Türkiye’nin Suriye’de gerçekleştirdiği Barış Pınarı Harekatı’nı dünyaya duyuran isim olmayı başaran İsmail Umut Arabacı, sürpriz bir kararla haber kanalı 24 ile yollarını ayırdı.

4 yıl süreyle görev yaptığı CNN Türk’ten ayrılığının ardından Nisan 2020’de 24 TV kadrosuna katılan Arabacı, Ağustos ayında kalp krizi geçirmiş; 3 damarı da tıkalı olduğu ortaya çıkan 42 yaşındaki muhabire stent takılmıştı.

Başarılı isim 6 aya yakın süre görev yaptığı 24 TV ile yollarını ayırdığını sosyal medya hesabından , ” 24 TV ile yollarımızı ayırdık. Yöneticilerine, mesai arkadaşlarıma bu güne kadar olan destekleri için teşekkür ediyorum…” diyerek duyurdu.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu