Televizyon

Deniz Akkaya Arafta Sorular’da Esra Elönü’nün sorularını cevaplayacak

Esra Elönü’nün Ülke TV’de hazırlayıp sunduğu “Arafta Sorular” programının bu haftaki konuğu ünlü eski manken Deniz Akkaya olacak. Programda Deniz Akkaya, son yıllarda düşüncelerinde yaşadığı değişim ve sanat camiasına ilişkin görüşlerini açıklayacak. Ünlü mankenin siyaset ve sanat dünyasına yönelik çarpıcı açıklamalar yapması bekleniyor.

Arafta Sorular, hayatın her alanından konuları, birbirinden değerli konuklarla Ülke TV ekranlarına taşımaya devam ediyor. Güzelliği ile adından sıkça söz ettiren ünlü manken, sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya’nın konuk olacağı programda, bu hafta Akkaya’nın kendi iç dünyasında yaşadığı önemli değişimler ve uzun yıllardan beri içerisinde bulunduğu sanat camiası hakkındaki düşünceleri konuşulacak.

 

Programda ayrıca “Deniz Akkaya’nın hayatında yaşadığı büyük değişimlerin ardından hangi sebepler yer alıyor? Sanat camiası son dönemde Türkiye’de artan terör olayları hakkında neler düşünüyor? Sosyal medya ile bir anda ünlü olan ve kısa süre sonra ortadan kaybolan isimler sektöre zarar veriyor mu?” sorularına yanıt aranacak.blank

Deniz Akkaya, en son Star TV’de yayınlanan Duymayan Kalmasın adlı hafta içi hergün yayınlanan magazin programından olaylı bir biçimde ayrılmış Seren Serengil’in yanı sıra programın yapımcısı Cengiz Semercioğlu ile küfürlü kavga ettiğine dair medyada dedikodular çıkmıştı.

Sanatçıdan siyasetçiye, yazardan oyuncuya herkesin kendi arafını anlattığı ‘Arafta Sorular’ her Pazar 23.30’da canlı yayınla Ülke TV’de

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu