Magazin

Deniz Akkaya kiminle evleniyor?

Star TV’de yayınlanan sabah magazin programı Duymayan Kalmasın’ın bugünkü yayınına Deniz Akkaya’nın evlilik teklifi aldığını söylemesi damgasını vurdu. Deniz Akkaya canlı yayında evleneceğini ve nikah şahitlerinden birinin Seren Serengil olacağını açıkladı. Deniz Akkaya kiminle evleniyor?

Deniz Akkaya bugünkü canlı yayında yaz aylarında sevgilisi ile evleneceğini duyurdu. Bir müddet önce şiddet haberleri ile gündeme gelen Deniz Akkaya-Haris çiftinin evlilik haberi magazin gündeminin en çok konuşulan konularından biri oldu.

Deniz Akkaya, Duymayan Kalmasın programında İstanbul’da evlilik teklifi aldığını söyledi. Yaz aylarında evleneceğini söyleyen Deniz Akkaya düğününün Mykanos adasında olacağı bilgisini de verdi.

Akkaya sevgilisi Harris’ten şiddet görmüş müydü?

Bir süre önce magazin basınında sevgilisi Harris’ten şiddet gördüğü haberleri ile yer alan deniz Akkaya konuyla ilgili olarak Harris’in Deniz Akkaya’ya şiddet göstermediği, aksine Harris’in öpüşüp barışmak isteğine karşın kendisinin Harris’i hafifçe ittiğini belirtmişti. Akkaya, yaşanan olayların magazinel olduğundan farklı yansımasına neden olduğu için Harris’i evinden gönderdiğini, diğer arkadaşlarını ise evde misafir etmeye devam ettiğini sözlerine eklemişti.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı